Головна

Амортизатори

Показано позицій: 1-24 з 56
показати ще 24 варіантів

  • Вид

Показано позицій: 1-24 з 56
показати ще 24 варіантів

Амортизатори: призначення та різновиди

Вібраційні навантаження на кузов авто та ходову систему, особливо на передню підвіску, що виникають через нерівності дорожнього покриття, вибоїн, бугрів та ям, компенсують спеціальні елементи. Встановлені вони у стійках ходової системи автомобіля та називаються амортизатори.

Перші покоління амортизаційних вузлів (ресора стійка) мали примітивну конструкцію та працювали як односторонній компенсатор. Були ефективнітільки при низькій швидкості пересування, а за великого завантаження транспортного засобу "просідали" і слабо амортизували. Це недолік ресорних систем.

Наступні покоління систем, що компенсують небажані коливання кузова авто, базувалися на важельних конструкціях, але оптимальним варіантом вважаються двотрубні. Стійка з амортизатором газового підпору – найпоширеніший варіант для сучасних автомобілів. Ціна не буде низькою, але така конструкція дозволяє регулюватижорсткість амортизаційної системи.

Амортизатори – важливий компонент ходової системи авто

Своїм походженням термін “amortisseur” зобов'язаний французам, які називали систему для гасіння небажаних коливань кузова та рухомих елементів шасі автомобіля амортизатором. Без цих компонентів про комфортну їзду можна тільки мріяти, безпосередньо відчуваючи всі нерівності дорожнього покриття.

Безпека дорожнього руху забезпечується виконанням ПДР та дотриманням умовобов'язкових для кожного водія та автовласника України:

  • це технічно справний транспортний засіб, всі системи та компоненти якого вчасно проходять технічне обслуговування;
  • своєчасна заміна пристроїв та автозапчастин. Наприклад, несправні стійки амортизаторів роблять авто практично некерованим під час руху поганими дорогами;
  • облік ресурсу, що залишився. Деякі автовласники, у спробі заощадити на ціні, змінюють стійки, що демпфують, по одній, хочазагальноприйнята практика – парна заміна вставок, що амортизують, навіть якщо друга стійка умовно справна;
  • вибір якісних запчастин для автомобіля. Купити нові амортизатори, ціна яких явно не перевищує вартості ремонту авто під час аварії, набагато логічніше, ніж “вбивати” ходову систему та кузов авто подальшою їздою.

У більшості автомобілів передні амортизатори відрізняються від задніх амортизаторів . Праві та ліві демпферні стійки можуть мати різні вузли кріплення.Характерно, що ціна на передній комплект амортизаторів і пару задніх стійок може істотно відрізнятися, тому що амортизатори можуть мати різну конструкцію. Крім того, варто додати, що передні амортизатори виходять зазвичай з ладу швидше, ніж задні, тому що вони більше схильні до навантажень. Самостійна заміна демпферних стійок - процес досить тривалий і трудомісткий. Зменшити час, витрачений на виконання ремонтних робіт, цілком можливо, якщо купити комплектамортизаторів у зборі, і доручити виконання робіт фахівцям сервісного центру.

Які амортизатори вибрати: масляні чи газомасляні?

Іноді у автомобілістів з'являються сумніви: "Які амортизатори поставити краще?" Виходячи з їхнього пристрою, прийнято ділити амортизатори на масляні, а також газомасляні. По-перше, робочим тілом є виключно масло, а по-друге - закачують додатково ще й газ. Газомасляні стійки також іноді називають газовими, що не докінця вірно, тому що в них, крім газу, є і масло.

Зазвичай газомасляні амортизатори коштують більше, але вони набагато ефективніше притискають автомобільні шини до дороги, забезпечуючи їхню адекватну поведінку при поворотах. Остаточно їх переваги стають помітними при різкому входженні в поворот або швидкої їзди дорогами низької якості. Виходить, що людям, які практикують агресивний стиль водіння, варто зупинити свій вибір на газомасляних амортизаторах.

Водіям,віддають перевагу розміреній їзді, підійдуть і масляні амортизатори. Якщо Ви дотримуєтеся спокійного стилю водіння, то практично не відчуєте різницю між газомасляними та масляними амортизаторами.

Якісні амортизатори від інтернет-магазину “AZON” за доступною ціною

завжди можете купити амортизатори даної застосовності:

  • Задні та передні амортизатори, стійки ВАЗ
  • Задні та передні амортизатори Daewoo
  • Задні тапередні амортизатори, стійки ЗАЗ
  • Задні та передні амортизатори АЗЛК
  • Задні та передні амортизатори ГАЗ
  • Задні та передні амортизатори, стійки Chevrolet

Є можливість доставки товарів до абсолютно будь-якого населеного пункту України “Новою Поштою”, в ціні доставки враховано знижку 25%! На вибір пропонуються різні форми оплати замовлення.

Крім того, є бонусна програма, її учасником може стати кожен покупець товарів у нашомуонлайн-магазин автозапчастин – для цього достатньо купити будь-яку продукцію, представлену у нас. Не пропустіть можливість купити передні, а також задні амортизатори за найнижчою в Україні ціною в онлайн-магазині “AZON”!

Відгуки покупців у категорії Амортизатори

Амортизатори ціна на AZON (ціни 04.2025)

Амортизатори Ціна
Амортизатор передній правий ЗАЗ 1102, 1103, 1105 СПОРТ (стійка) AURORA 1156.86 грн
Амортизатор передній правий ЗАЗ 1102, 1103, 1105 СТАНДАРТ (стійка) AURORA 1156.86 грн
Амортизатор передній лівий ЗАЗ 1102, 1103, 1105 СПОРТ (стійка) AURORA 1156.86 грн
Амортизатор передній лівий ЗАЗ 1102, 1103, 1105 СТАНДАРТ (стійка) AURORA 1156.86 грн
Амортизатор передній ЗАЗ 1102, 1103, 1105 СПОРТ (вставка) AURORA 609.54 грн

Часті питання про Амортизатори

🔧 Як купити Амортизатори?

Для того, щоб купити Амортизатори достатньо оформити замовлення через кошик або зателефонувати до магазину AZON за телефонами, вказаними у шапці сайту або написати в онлайн-чат. Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом, щоб уточнити деталі замовлення. Детальна інструкція оформлення замовлення знаходиться на цій засланні.

🔧 Бонусна програма при замовленні Амортизатори

Ми автоматично нараховуємо Bonus за куплений товар, не враховуючи при його нарахуванні плату за доставку. Чим більше товарів одноразово Ви купуєте, тим більше Bonus-балів отримуєте:

  • Купуючи до 3000 гривень, відсоток нарахованих bonus-балів - 3% від чека, враховуючи знижку.
  • Якщо замовлення від 3000 гривень, Ваш Bonus буде вже 5% від чека, враховуючи знижку.

Дізнатись детальніше про бонуси.

🔧 Амортизатори: Доставка і оплата

Ми працюємо з найбільш відомою та надійною службою доставки «Нова Пошта» та відправляємо Амортизатори у Київ, Харків, Дніпро, Одесу, Запоріжжя, Львів та всі інші міста України.

Якщо сума Вашого замовлення перевищує 5000 грн., то ми надаємо БЕЗКОШТОВНУ доставку по всій Україні. Якщо Ви підтвердили замовлення до 15:00, то посилка буде відправлена ​​з нашого складу в цей же день.

Оплата товару в нашому інтернет-магазині може здійснюватися такими способами:

  1. Накладеним платежем;
  2. Безготівковий розрахунок.

Більш точну інформацію про терміни доставки та оплату Ви можете дізнатися у наших менеджерів або за цією засланні.

🔧 Умови обміну та гарантії на Амортизатори

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», покупець має право повернути товар протягом 14-ти денного терміну з моменту покупки. Для цього необхідно, щоб:

  • на товарі були відсутні механічні пошкодження;
  • відсутні ознаки встановлення деталі;
  • збережена цілісність упаковки;
  • наявність товарного чека/витратної накладної.

Гарантія надається:

  • виключно у межах гарантійного терміну;
  • обов'язкова наявність гарантійного талону, товарного чека, оригінальної упаковки.

Читати докладніше про умови обміну та гарантії.